About Us

Hakkımızda

İşletmemiz PVC sektöründe 1998 yılında Bilecik-Osmaneli'de ÖZ GÜZELLER YAPI İNŞ.TAAH.SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ. ünvanı altında kuruldu. 500 m2lik kapalı alanda faaliyetine başlayan firmamız Osmaneli ilçesinde 2 yıl faaliyetini sürdürdükten sonra Bilecik ili merkezine taşınmıştır. Sürekli gelişim vizyonuyla hareket eden ÖZ GÜZELLER YAPI İNŞ.TAAH.SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ. faaliyetlerini daima hızlandırmış, aylık 20.000 m tül üretim kapasitesini yakalamıştır.

Kurulduğu günden bu yana piyasada hizmet veren firmamız;

  • ISO 9001-2000 Kalite Belgesi,
  • BM TRADA Belgesi,
  • CE Avrupa Uygunluk Belgesi
  • "Kaliteli ürün elde etmenin şartı kalite standartlarına uymaktır" anlayışıyla kalite standartlarını yakalamıştır.

"Kaliteli ürün elde etmenin şartı kalite standartlarına uymaktır"

AYKUT GÜZELLER - GENEL MÜDÜR

MİSYONUMUZ

Özgüzeller Yapı olarak kurulduğumuz günden beri "Müşteri Memnuniyeti" ilkesi ile Bilecik ili ve ilçelerinde kaliteli ve kusursuz hizmet bekleyen müşterilerimize bekledikleri hizmeti sunmayı görev edindik. Bu doğrultuda günümüzün ileri teknolojisinden faydalanarak en kaliteli hammaddelerle ürünlerimizi üretiyor ve müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

VİZYONUMUZ

Bugün Bilecik il merkezi ve çevre ilçelerdeki müşterilerine hizmet veren şirketimiz gün geçtikçe hizmet alanını genişletmektedir. Fıratpen Bilecik Ana Bayiliği'nden Marmara Bölgesi Ana Bayiliği'ne ulaşarak daha geniş alanda müşterileri güleryüzlü, kaliteli ve kusursuz hizmet ile tanıştırmayı hedeflemekteyiz..